Maturita v září, Angličtina na cesty, Letní pobyty

Nové kurzy:

 

                            

 

 

 

                                                        

 

Angličtina na cesty

                                    

Více »
 

Jazykové kurzy JARO 2018

Více »
 

20 nových kurzů od září 2017

20 nových kurzů: pro začátečníky, seniory, netradiční, hrou, cestovatelské přednášky a mnohem více v odkazu! 
http://www.jazykovky.cz/…/PERFEC…/Centrala-Most-Most-hBtCYV/

 

 

Celý školní rok 2017/2018 pro děti :)

 

ALL INCLUSIVE POBYT S INTENZÍVNÍ VÝUKOU ANGLIČTINY

 

Soutěž

Sleduj náš FACEBOOK!

 

Super akce pro studenty 4. ročníků středních škol. Připravte se u nás na maturitu z angličtiny nyní se slevou. Čím víc vás ve skupině bude, tím méně za lekci každý zaplatí :)

 

 

Individuální španělština v Mostě

POSLEDNÍCH PÁR VOLNÝCH MÍST!

Výuka je vhodná pro:

- začátečníky i pokročilé, děti i dospělé :)

 

Doučování pro děti - zaplaťte i jen jedinou lekci!

Novinka v Mostě!     

Potřebujete doučit jen některou část látky učiva ze ZŠ nebo SŠ, kterou se lze doučit i za pouhou hodinu výuky a nemá Vás nebo Vaše děti kdo doučovat?

Všem žákům i studentům ZŠ a ŠS zajistíme doučování individuálně dle potřeby. Nerozumíte Vy nebo Vaše děti jen některé látce ve škole a hradit celý kurz Vám přijde v tomto případě zbytečné a neefektivní? Máme pro Vás nebo Vaše děti řešení – nově si u nás můžete objednat pouze 1 výukovou hodinu, během níž se doučíte tu část látky, které nerozumíte nebo jste ji například zameškali.

S naším lektorem nebo lektorkou se domluvíte na tématu či látce, kterou se potřebujete doučit, žádného zbytečného učení okolo se bát nemusíte.

Cena jedné hodiny doučování již od 290,-Kč.

 

Prázdninová individuální angličtina pro každého 199 Kč/60 minPrázdninová individuální angličtina pro všechny
Chcete právě letní prázdniny využít pro zahájení výuky angličtiny? Máte naplánovanou dovolenou a běžný skupinový kurz se stanovenými termíny výuky nevyužijete? Přeplněné kurzy, kde je hlava na hlavě a každý s jinou úrovní znalosti jazyka a kde se Vám lektor nedokáže naplno věnovat, se Vám ale vůbec nezamlouvají? Není se čemu divit, a proto pro Vás máme jedinečnou slevu na individuální prázdninovou výuku angličtiny!
 
Začátek kurzu si stanovíte sami a den i čas výuky se přizpůsobí Vašim požadavkům. Předem si domluvíte termíny i rozsah výuky (dle množství zakoupených voucherů) a lektor naváže na Vaše dosavadní znalosti angličtiny. Nemusíte mít obavy ze zbytečného probírání látky, kterou již umíte a pokud jste naprostý začátečník, taktéž se Vám lektor přizpůsobí.
 
Dle počtu zakoupených voucherů získáte totožný počet individuálních hodin výuky angličtiny (každá hodina výuky = 60min = 1 voucher). Prázdninová letní cena 1 lekce/60min je 199,-Kč.
 
Lektor s několikaletými zkušenostmi a perfektní znalostí angličtiny se bude věnovat pouze a jenom Vám, nikomu jinému. Výuka probíhá v učebně v Mostě, v ul. J. Hory 1199 a to v předem dohodnutých termínech (dle Vašich požadavků s ohledem na vytíženost lektora), které si zvolíte na základě zakoupených voucherů.
 
Během výuky bude probírána gramatika, můžete konverzovat na zvolené téma, rozšiříte si slovní zásobu, budou Vám vysvětleny gramatické jevy a stavba věty, vyzkoušíte si možné situace, které mohou nastat na cestách, v zaměstnání, ve škole nebo kdekoliv jinde a součástí výuky může být také poslech vč. nácviku výslovnosti a porozumění mluvenému projevu atd.
 
Součástí výuky je také základní tištěný výukový materiál, který obdržíte. V případě Vašeho zájmu Vám poradíme s výběrem vhodné účebnice, kterou Vám případně zajistíme. Pokud budete s výukou spokojeni, je možné navázat na tuto akční individuální výuku angličtiny také v září a pokračovat ve výuce za standardní cenu. Lektor se Vám vždy přizpůsobí a nemusíte mít tedy obavy ze zbytečného opakování lekcí/témat, které již budete umět.
 
Pro koho je kurz vhodný?
- pro každého, kdo má chuť se vzdělávat nebo zdokonalit
- pro úplné začátečníky i pokročilé uživatele jazyka
- pro všechny věkové kategorie
 

Vouchery na akční nabídku objednávejte ZDE
 
1 2