Firemní kurzy na klíč

NOVÉ DOTACE NA VZDĚLÁNÍ POVEZ ll. více ZDE

angličtina -  němčina -  španělština -  ruština -  francouzština

PERFECT image s. r. o., jazyková agentura s pobočkou v Mostě nabízí firemní jazykové kurzy v Mostě a okolí s českými lektory i rodilými mluvčími. Firemní kurzy jsou zajišťovány přímo ve Vaší firmě, v naší učebně v Mostě, on-line (cenově nejvýhodnější) nebo dle požadavků klienta.

Jednou z možností realizace firemních kurzů jsou také víkendové kurzy a netradiční teambuildingy s možností zajištění ubytování v Selském dvoře (www.selskydvur.info), ve kterém se nachází prostory uzpůsobené pro výuku a teambuildingové aktivity. Při intenzívní výuce cizího jazyka v kombinaci s teambuildingem tak získávají účastníci kurzu nejen nové jazykové znalosti, ale zároveň při netradičním řešení a následném překonávání úkolů mezi sebou vytvářejí neformální vztahy a rozvíjí své osobní dispozice z přímých zkušeností.

Pro koho je kurz vhodný?

Kurz je vhodný pro všechny zaměstnance i zaměstnavatele různých věkových kategorií z různých firem a oblastí podnikání. Kurz je vždy uzpůsoben požadavkům klienta, který si sám určí oblast i zaměření výuky. Rozdílná úroveň znalosti jazyka není překážkou – v úvodu kurzu proběhne testování účastníků pro zjištění úrovně znalosti s následným vytvořením více skupin dle dosavadních znalostí.

 

Proč zvolit firemní kurz a jaké jsou výhody?

Firemní kurzy zajistí získávání znalostí jazyka zaměstnanců i zaměstnavatelů s cíleným zaměřením a probíhá pro všechny účastníky ve skupině stejným tempem. Lektor na základě požadavků klienta vytvoří plán výuky. Studijní materiály zajistí na přání zákazníka naše agentura, která zároveň doporučí nejvhodnější učebnice pro danou výuku.

Klient si zároveň zvolí, zda bude výuka vedena českým lektorem, nebo rodilým mluvčím, bude-li u daného jazyka k dispozici.

Firemní kurz může být také situován formou konverzací na dané téma nebo pro přípravu na jazykové zkoušky.

Jaký je cíl kurzu?

Cíl kurz se odvíjí od přání a požadavků klienta. Naším úkolem je zajistit, aby se daného cíle dosáhlo v plném rozsahu. Účastníci kurzu získají potřebné jazykové znalosti, které budou schopni efektivně uplatnit nejen na svém pracovišti, ať už se jedná o odborné nebo obecné  jazykové znalosti.

Jaká je délka kurzu?

Délka kurzu je závislá na přáních a požadavcích zákazníka a vždy je projednána před začátkem kurzu.

 

Nabídka kurzů dle volby klienta

 • Firemní kurzy angličtiny
 • Firemní kurzy němčiny
 • Firemní kurzy španělštiny
 • Firemní kurzy ruštiny
 • Firemní kurzy francouzštiny

Jazykové firemní kurzy mohou být odborné, všeobecné, intenzívní, konverzační, v kombinaci s teambuildingem nebo on-line kurzy bez nutnosti docházet do učebny nebo do firmy.

Mimo jiné dále nabízíme:

Online testovací platforma:

 • Otázky každého testu jsou náhodně vybírané z rozsáhlé zásoby, takže každý test je unikátní. To umožňuje jejich opakované použití a tím pádem objektivní měření dosaženého pokroku v průběhu kurzu.
 • Testy nabízíme pro následující jazyky: angličtina, němčina, španělština, francouzština, italština, ruština.
 • Výstupem testu je certifikát (ve formě podepsaného PDF) o dosažené úrovni.
 • Cena: 350 Kč/1 student (Cena je uvedena bez DPH)Online platforma pro e-learning:

 • Vhodné jako výukový doplněk pro studenty
 • Začátečníci, Pokročilí začátečníci, Mírně pokročilí, Středně pokročilí, Pokročilí
 • až 400 hodin výuky v online kurzu
 • Cena: 1050 Kč/roční přístup pro 1 studentaZároveň Vám zdarma nabízíme:

- online monitoring docházky studentů

- zapisování lekcí online (firma má vždy přehled, co se vyučuje, jak se postupuje - a zároveň studenti, kteří zmeškají lekci si snadno zjistí, co se na výuce vyučovalo)

Na naše reference se můžete podívat zde: http://www.perfectimage.cz/reference

Neváhejte nás kontaktovat s Vašimi požadavky. Uděláme vše pro to, abychom Vám vyhověli a cenovou kalkulaci včetně nabídky Vám vytvoříme na míru.

+420 724 308 801

info@perfectimage.cz